Referendum o odvolateľnosti parlamentu

“Súhlasíte, že volebné obdobie NR SR možno ukončiť predčasne referendom?” - hnutie Socialisti.sk považuje referendum za jednu z najvyšších foriem demokracie, ktorú súčasný systém ponúka. Odvolateľnosť vlády a parlamentu všeľudovým hlasovaním je otázkou princípu. Veríme, že vláda a parlament by sa mali zodpovedať ľudu každý deň, celé štyri roky, nie len mesiac pred riadnymi voľbami.

Diskusia s predsedom hnutia v Spišskej Novej Vsi

Piváreň Vinco Odborárov 559/33, Spišská Nová Ves

Tento víkend spúšťame ďalšiu sériu výjazdov do regiónov, ktoré politici obchádzajú. Začíname na Spiši, kde navštívime Gelnicu, Krompachy, Prakovce a ďalšie obce. Ešte pred tým sa však zastavíme v Spišskej Novej Vsi. Predseda hnutia vás v piatok o 18.30 pozýva na pivo do pivárne Vinco.

Ideme za Vami do regiónov! – Spiš

V sobotu sa prídeme oboznámiť so životnými podmienkami a miestnymi problémami v: Gelnici o 10:30 v Morning Smile Café a v okolí Hlavnej ulice Prakovciach o 13:00 pred obecným úradom Margecanoch Jaklovciach Smolníku Tešíme sa na Vás!

Výročie vzbury robotníkov v Krompachoch

V nedeľu doobeda si pri pamätníku pripomenieme Krompašskú vzburu a následne sa v centre budeme informovať o miestnych problémoch. Tešíme sa na Vás!

sk_SKSK